Odpoczynku nigdy za wiele, czyli długie weekendy w 2018 roku

Wbrew pozorom nie każdy lubi odpoczywać. Niektórzy zdecydowanie bardziej wolą pracować, choć nie zawsze jest to dobre. Każdy organizm potrzebuje trochę wytchnienia i czasu na regenerację! Nie ma zatem na co czekać! Przedstawiamy zestawienie dni wolnych w 2018 roku, które z pomocą pojedynczych dni urlopowych pozwolą wypocząć przez nawet 9 dni!

girls-380619_1280Pierwsza okazja nadarza się już na samym początku roku – 1 stycznia to poniedziałek noworoczny. Tym razem Święto Trzech Króli wypada w sobotę, a co za tym idzie przysługuje nam 1 dzień wolny do wykorzystania. Można warto połączyć go z 1 stycznia?

Następne wolne nadarza się w Wielkanoc, przypadającą tym razem między 31 marca a 2 kwietnia. Zanim skończy się ten miesiąc, znów będziemy mogli nieco odpocząć. W tym roku majówkę można zacząć już w sobotę 28 kwietnia. Podobnie jak w 2017 roku, wystarczy wziąć 3 dni wolne i majówkować aż do niedzieli 6 maja. Święto Pracy przypada bowiem we wtorek, a Święto Konstytucji 3 maja w czwartek. To aż 9 dni wolnego! Może warto wybrać się na wczasy last minute all inclusive?

31 maja czeka nas ponadto Boże Ciało, które jak co roku wypada w czwartek. Biorąc urlop 1 czerwca, zyskamy kolejne 4 dni wolne. :) Pamiętajcie, że wspomniany piątek (1.06.) to dzień dziecka! Jeśli jesteś rodzicem, spędź ten czas ze swoją rodziną, zadbaj o miłą atmosferę i zaplanuj niezapomniane atrakcje. Co powiecie na wycieczki objazdowe?

Święto Wojska Polskiego (15 sierpnia) wypada tym razem w środę, więc jedyną możliwością są 2 dni urlopu przed lub po nim, połączone z weekendem. Kolejna okazja dopiero 1 listopada, który wypada w czwartek. Wystarczy wziąć następny dzień wolny, by zyskać całe 4 dni.

Na koniec jeszcze trzeba wspomnieć o Bożym Narodzeniu. Wigilia tym razem wypada w poniedziałek, a co za tym idzie wtorek i środa są wolne. Jeśli weźmie się 3 dni urlopu, zyskujemy całe 9 dni!

Pozdrawiamy, Planujemywakacje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*