Raj w hotelu, czyli All Inclusve

W ofercie biur podróżny nie brakuje atrakcyjnych wycieczek do egzotycznych zakątków świata. Każda bez wyjątku zachwyca zdjęciami luksusowych hoteli z basenami i zjeżdżalniami, pięknymi plażami, tropikalną roślinnością, zapierającymi dech w piersiach widokami, bezchmurnym niebem i mnóstwem atrakcji. Do tego jeszcze opcja All Inclusive! Czego chcieć więcej?

summer-1836046_1280

No właśnie, czy decydując się na wakacje All Inclusive trzeba być przygotowanym na dodatkowe wydatki w hotelu? W końcu „wszystko jest w cenie”, a przynajmniej tak brzmi ten zwrot w dosłownym tłumaczeniu. W rzeczywistości oznacza to, że w cenie wycieczki wliczone jest wyżywienie, nocleg, napoje oraz inne usługi hotelowe. Trzeba jednak bardzo uważnie przeczytać ofertę w biurze podróży, ponieważ każdy hotel może nieco inaczej realizować założenia tego pakietu.

Najczęściej wczasy All Inclusive umożliwiają korzystanie ze wszystkich serwowanych posiłków – 3-ech głównych (śniadanie, obiad, kolacja) oraz barów z przekąskami, które działają między posiłkami. Te ostatnie zwykle ulokowane są przy lub w basenie bądź w okolicy plaży. Często w jednym z barów serwowane są też lody lub inne atrakcje dedykowane dzieciom. Oprócz tego bez ograniczeń można korzystać z napojów bezalkoholowych i najczęściej także z regionalnych napojów alkoholowych. Nie obejmuje to zatem markowych, powszechnie dostępnych alkoholi. Te z reguły są dodatkowo płatne.

W ramach All Inclusive nie można również bezpłatnie korzystać z mini barów i lodówek hotelowych. Warto również mieć na uwadze, że posiłki najczęściej wydawane są w określonym przedziale czasowym, a snack bary nie pracują przez całą dobę. W każdym hotelu godziny funkcjonowania poszczególnych usług mogę być inne, dlatego też sugerujemy dobrze zapoznać się z ofertą, by uniknąć rozczarowań.

Opcja All Inclusive me wiele zalet i pozwala w pełni odpocząć od obowiązków i zmartwień!

Pozdrawiamy, Planujemywakacje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*