Witamy na naszym blogu firmowym

Mamy ogromną przyjemność powitać Was na naszym blogu firmowym. Chcemy dać się jeszcze lepiej poznać i móc dzielić naszą pasją, jaką bez wątpienia są podróże. Z całą pewnością nie zabraknie tutaj informacji o krajach i hotelach z całego świata. Co więcej, doradzimy, jak się przygotować do podróży, co warto zobaczyć, jakich regionalnych przysmaków spróbować, czego unikać i na co zwrócić uwagę. Z chęcią odpowiemy również na wszelkie pytania. Na początek zaczniemy jednak od napisania kilku słów o naszej firmie.

logo

Nasze internetowe biuro podróży „Planujemywakacje.pl” mieści się w samym centrum Poznania – na Starym Rynku przy ulicy Ślusarskiej. Dzięki takiemu położeniu, każdego dnia mamy możliwość obcowania z turystami, odwiedzającymi nasz kraj, a także Polakami, którzy pragną zwiedzić trochę świata. Choć każdy Klient ma zupełnie inne oczekiwania, podczas swojej wieloletniej działalności spotkaliśmy się już z najróżniejszymi i wiemy jak je spełnić. Nasza młoda, lecz doświadczona już kadra charakteryzuje się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Takie podejście do pracy, w połączeniu z optymizmem, jest gwarancją dokonania satysfakcjonującego wyboru. Gotowe już oferty takich touroperatorów jak m. in. Itaka, Wezyr, Juventur Poznań, Rainbow Tours, Exim, Grecos Holiday, Sun Fun, Neckermann, Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży, Regent, Alfa Star, Prima Holiday, Ecco Travel, Index, Rudolf, SunShine Holiday, Matimpex Travel, Fun Club, Gama, Orka Travel, 7islands, Interhome, Lekier, Mediterraneum Poznań, NetHoliday, Almatur, Atlas Tours Rejsy  możecie znaleźć na naszej stronie internetowej. Warto dodać, iż jesteśmy licencjonowanym agentem wyżej wymienionych biur podróży, a także na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w prawie turystycznym. Oferujemy wakacje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i większych grup zorganizowanych. Pomagamy również zaplanować i zorganizować cały wyjazd od podstaw zaczynając od rezerwacji hotelu i biletów lotniczych, przez zakup ubezpieczenia turystycznego czy pomoc w zdobyciu wizy, aż po wypożyczenie auta w kraju docelowym.

Naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie i wspaniałe wspomnienia z wakacji, które zostaną na całe życie. Mamy również nadzieję, że uda nam się przelać na Was nasze zamiłowanie do podróży i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz do nas wrócisz.

Pozdrawiamy, Planujemywakacje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*