Wycieczki dla firm – integracja za granicą. 5 miejsc

Wyjazdy firmowe nie muszą być organizowane w naszym kraju – ciekawą alternatywą dla pracowników może okazać się wycieczka zagraniczna, oczywiście dostosowana do firmowych wymogów. Niektóre miejsca wspaniale sprawdzają się w kontekście wyjazdów grupowych i jednocześnie zapewniają optymalne warunki do integracji.

W klimacie ciepłej Bułgarii

Obecnie dość sporym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy firmowe do Bułgarii, które wiążą się z możliwością odpoczywania na ciepłych, malowniczych plażach. Jednocześnie należy podkreślić, że ten kierunek jest dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli ktoś chce zapewnić pracownikom zagraniczny wyjazd, ale jednocześnie dysponuje ograniczonym budżetem, słoneczna Bułgaria okaże się strzałem w dziesiątkę.

gran-canaria-1684745_1920

Egipskie atrakcje dla pracowników

Innym, równie popularnym kierunkiem w kontekście zagranicznych wyjazdów firmowych jest Egipt. W tym kraju należy liczyć na możliwość skorzystania z wielu atrakcji dotyczących sportów wodnych. Nurkowanie czy kitesurfing okaże się świetnym urozmaiceniem firmowego wypadu. Co więcej, przywołane formy aktywności są dostępne nawet na poziomie dla początkujących, dlatego każdy potencjalny turysta może z nich skorzystać. Oczywiście dodatkowym atutem będą egipskie piramidy czy propozycja przejażdżki na wielbłądzie.

Gorący odpoczynek w środku zimy? Czemu nie!

Wyjazdy firmowe mogą być organizowane również zimą. W takim przypadku najlepiej zdecydować się na wycieczkę w ciepłych krajach – strzałem w dziesiątkę okażą się chociażby Wyspy Kanaryjskie. Zmiana klimatu na pewno pozytywnie wpłynie na nastroje pracowników, a także na ich zapał do pracy. Taka wycieczka nie musi długa, aby jednocześnie sprawdziła się pod kątem integracji oraz motywacji do dalszego działania.

the-air-1807486_1280

A może Szwecja?

Ciekawą propozycją na wyjazdy firmowe jest także Szwecja. W tym skandynawskim kraju na każdego czeka morze atrakcji, które na długo zapiszą się w pamięci każdego turysty. Interesującym pomysłem może być zorganizowanie wycieczki rowerowej, z uwzględnieniem malowniczych tras. Oczywiście aktywne spędzanie czasu musi iść w parze z wypoczynkiem, który powinien być podstawą każdego wyjazdu firmowego. Możliwość zrelaksowania się w szwedzkich obiektach SPA oraz skosztowania regionalnych przysmaków na pewno przypadnie do gustu niejednemu potencjalnemu turyście.

Wyjazd firmowy połączony ze zwiedzaniem

Wycieczka firmowa może być świetnym pretekstem do zwiedzenia kultowych europejskich zabytków. Pod tym kątem na szczególną uwagę zasługują wyjazdy firmowe do Paryża. Nawet parodniowy wypoczynek może być wspaniale zorganizowany – tak, aby uwzględniał najważniejsze obiekty turystyczne. Specyficzny klimat paryskich uliczek pomoże zapomnieć o dotychczasowych problemach, a cała wycieczka okaże się dla pracowników bardzo wartościowa pod względem poznawczym.

Zagraniczne wycieczki dla firm są wspaniałą alternatywą krajowych wycieczek. Ich organizacja wcale nie musi wiązać się ze znacznymi kosztami – wszystko zależy od wyboru odpowiedniej oferty, terminu wyjazdu, zakresu zapewnionych atrakcji oraz ilości uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*