BIURO PODRÓŻY JUVENTUR

KIM JESTEŚMY?
Biuro Podróży JUVENTUR w Poznaniu jest jednym z najstarszych biur podróży w Polsce. Powstaliśmy w 1957 roku, a więc pamiętamy odległe czasy w turystyce. Dzięki temu charakteryzuje nas doświadczenie, profesjonalizm i ogromna znajomość rynku turystycznego. Młoda kadra pracowników dostarcza wielu pomysłów, dzięki którym nie możliwe staje się możliwe! Duży nacisk kładziemy na jakość obsługi, nowe technologie oraz pozyskiwanie kanałów sprzedaży. Najlepsze oferty wycieczek oraz bezpieczeństwo Klientów podczas wakacji jest dla nas priorytetem, dlatego codziennie obserwujemy trendy turystyczne oraz ruchy biznesowe naszych partnerów. Osobiście testujemy hotele i nowe kierunki, dzięki czemu idealnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
Zapraszamy!
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Jesteśmy biurem organizującym wyjazdy w kraju i za granicą. Naszą specjalnością są wycieczki i wczasy oraz kolonie i obozy w Polsce i za granicą. Realizujemy każde zapytanie i tworzymy oferty na indywidualne zapotrzebowanie, również wyjazdy grupowe dla firm.
Jako marka planujemywakacje.pl jesteśmy także autoryzowanym agentem największych polskich touroperatorów. W naszym biurze dostaną Państwo wyselekcjonowane pod względem jakości oferty m.in. Biura Rainbow, Itaka, Neckermann, Grecos Holiday, Sun & Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours… Dzięki tak bogatej ofercie nasi konsultanci znajdą i przygotują dla Państwa najlepszą i najkorzystniejszą ofertę! Nasza kompleksowa obsługa polega na sprzedaży biletów lotniczychhotelówubezpieczeń turystycznych, a także prowadzeniu pośrednictwa wizowego.
Napisz do nas, a zaplanujemy wyjazd o jakim marzysz!